1- درصدی از سود فروشگاه سی دی پرشین هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم اسفند 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال ، پیشنهاد ، مشکل و... به شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 15 الی 20 فقط پیامک بزنید تا از این طریق راهنماییتان کنیم.
.

مکس دول یکی از بهترین داروهایی است که مکمل صد در صد گیاهی برای حل مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 107500 تومان
توضيحات بيشتر :

قرص تاخیری گیاهی مکس دول (Maaxdol)

:::.... درمان بسیار قدرتمند ، برای درمان انزال زودرس ....:::

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

قرص مکس دول یکی از بهترین داروهایی است که به عنوان مکمل صد در صد گیاهی برای حل مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ و یا انزال زودرس شناخته می شود.

ویژگی های قرص مکس دول ::....

برند محصول: Maaxdol
نوع محصول: قرص خوراکی
تعداد: 5 عدد
دوز: 100 میلی گرم
جنسیت مصرف: مردان
سن مصرف: بالای 18 سال
کاربرد دارو: تاخیر در انزال مردان ؛ ایجاد نعوظ قوی

ترکیبات به کار گرفته شده در ساختار این قرص در افزایش قدرت جسمانی مردان تاثیر بسزایی دارد. این محصول منحصر به فرد توسط تیم متخصص پزشکی با تست و آزمایش های با دقت بالا و صرف زمان زیاد در لابراتورهای مدرن و پیشرفته به تولید رسیده است. اختلافاتی که در زندگی زناشویی ممکن است به وجود آید از دلایل مختلفی نشات می گیرد.


بسیاری از اختلافات بین زن و مرد ممکن است به دلیل سلایق شخصی، عدم درک درست زن و مرد از یکدیگر، اختلاف فرهنگی و….ناشی شود. گاهی نیز اختلافات جدی بین زوجین بر اثر نارضایتی آنها از عدم برقراری رابطه جنسی با کیفیت ناشی می شود. ممکن است بسیاری از زوجین متوجه نباشند که ریشه این اختلافات از کجا ناشی می شود اما با کمی تامل درک می کنند که پیامدهایی مانند استرس، کاهش اعتماد به نفس، سرد مزاجی، ایجاد طلاق عاطفی و…

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

قابلیت های مهم قرص تاخیری مکس دول ::....

مهم ترین قابلیت های فرص تاخیری مکس دول شامل موارد زیر می باشد:

- بهبود وضعیت جسمی مردان
- افزایش تمایل میل جنسی مردان
- اثر بخشی فوق العاده پس از مصرف
- درمان زود انزالی مردان و افزایش مدت زمان رابطه جنسی

- افزایش رضایت خانم ها و بهبود روابط جنسی
- رسیدن به احساس اوج لذت جنسی مردان و زنان
- افزایش قدرت جسمانی مردانی که به دلیل افزایش سن توانایی مقاربت با همسران خود را ندارند.

مزایای مهم قرص تاخیری مکس دول ::....

مهم ترین مزیت های قرص تاخیری مکس دول نسبت به داروهای ناشناخته شامل موارد زیر می باشد:

- ترکیبات طبیعی به کار گرفته شده در ساختار قرص تاخیری مکس دول موجب شده است که عوارض خطرناکی را که داروهای شیمیایی برای فرد ایجاد می کنند را نداشته باشد.

- دارای فرمولاسیون منحصر به فرد برای تنظیم هورمون های آقایان می باشد و با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

- مورد تایید سازمان های بهداشت و دارو قرار گرفته است از این رو این اطمینان برای افراد به وجود می آید که با مصرف آن هیچ گونه مشکلی برای آنها ایجاد نخواهد شد.

- دارای بسته بندی متفاوت و منحصر به فرد همراه با تاریخ تولید و تاریخ انقضای درج شده بر روی محصول می باشد که نشان دهنده مرغوب بودن و اصل بودن آن است.


- بسیاری از مردان علاوه بر مشکل اختلال نعوظ و انزال زود رس دارای مشکلات جنسی دیگری می باشند. به طور کلی می توان گفت آمار مشکلات جنسی آقایان نشان می دهد که بسیاری از مردان به دلیل کوتاهی آلت تناسلی -خود قادر به برقراری رابطه جنسی با شریک زندگی خود نمی باشند و بسیاری از افراد دیگر در طول رابطه جنسی با مشکل شل شدن اندام جنسی خود مواجه می شوند که این امر موجب عدم ارضای زن و مرد می شود و مشکلات روحی بسیاری را در پی خواهد داشت. عدم احساس آرامش مردان و زنان موجب ایجاد مشکلات پی در پی و طولانی تری خواهد شد.

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

قرص تاخیری مکس دول برای درمان زود انزالی ::....

زود انزالی در مردان ممکن است در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود ؛ بسیاری از مشکلات قلبی، دیابت، فشار خون ودیگر بیماری هایی که سلامت جسمانی را به خطر می اندازند در انزال زود رس مردان تاثیرگذار می باشد. عدم تعادل هورمونی مردان از دیگر عوامل مهم در اختلال نعوظ و انزال زود رس است. همچنین مسائل مربوط به پروستات و عوارضی که بر اثر مصرف داروهای شیمیایی مختلف به وجود می آید از مهم ترین دلایل زود انزالی مردان می باشند.

بسیاری از خانم ها به دلیل عدم توانایی مردان در برقراری رابطه جنسی با کیفیت و یا به دلیل انزال زود رس مردان رضایت کافی از مقاربت جنسی با آنها ندارند و این امر موجب سرد شدن رابطه عاطفی آنها با همسرانشان می گردد. علاوه بر این مشکلات روحی مختلفی مانند کاهش اعتماد به نفس، احساس عدم آرامش، احساس خشم و عصبانیت و … را برای خانم ها به دنبال خواهد داشت. قرص تاخیری مکس دول با هدف پایان بخشیدن به مشکلات مختلف جنسی آقایان با استفاده از مواد طبیعی و گیاهی بدون عوارض جانبی در لابراتورهای مدرن کشور هندوستان به تولید می رسد.

نحوه عملکرد قرص مکس دول برای آقایان ::....

همان طور که می دانید شل شدن آلت تناسلی مردان، سرد مزاجی و دیگر مشکلات جنسی آنها به دلیل عدم تحریک پذیری خون موجود در سیاه رگ ها و سرخ رگ های ناحیه تناسلی می باشد. در واقع تحریک پذیری خون است که موجب سفت شدن و شق شدن آلت تناسلی می شود و مرد را از نظر روحی برای برقراری رابطه جنسی اماده می کند.

قرص مکس دول به طور مستقیم در افزایش تحریک پذیری خون موجود در بافتهای آلت تناسلی تاثیرگذار است و از این طریق مشکلات شل شدن اندام جنسی را به هنگام مقاربت جنسی برطرف می کند و می توانید این اطمینان را داشته باشید که پس از مصرف این قرص هنگام مقاربت جنسی با همسران خود آلت تناسلی به صورت شق و ایستاده باقی می ماند.


قيمت: 107500 تومان - تعداد: 1 بسته
كلمات كليدي: قرص تاخیری مکس دول, تاخیری مکس دول, قرص مکس دول, مکس دول, خرید قرص تاخیری مکس دول, خرید قرص مکس دول, خرید تاخیری مکس دول, خرید مکس دول, قرص تاخیری گیاهی مکس دول, تاخیری گیاهی مکس دول, قرص گیاهی مکس دول, گیاهی مکس دول, خرید قرص تاخیری گیاهی مکس دول, خرید قرص گیاهی مکس دول, خرید تاخیری گیاهی مکس دول, خرید گیاهی مکس دول, قرص تاخیری گیاهی Maaxdol, تاخیری گیاهی Maaxdol, قرص گیاهی Maaxdol, گیاهی Maaxdol, خرید قرص تاخیری گیاهی Maaxdol, خرید قرص گیاهی Maaxdol, خرید تاخیری گیاهی Maaxdol, خرید گیاهی Maaxdol, قرص تاخیری Maaxdol, تاخیری Maaxdol, قرص Maaxdol, Maaxdol, خرید قرص تاخیری Maaxdol, خرید قرص Maaxdol, خرید تاخیری Maaxdol, خرید Maaxdol, قرص تاخیری گیاهی, تاخیری گیاهی, قرص گیاهی, گیاهی, خرید قرص تاخیری گیاهی, خرید قرص گیاهی, خرید تاخیری گیاهی, خرید گیاهی, قرص تاخیری, تاخیری, قرص, قرص تاخیری 50, قرص تاخیری 100, خرید قرص تاخیری, خرید قرص, خرید تاخیری, اسپره تاخیری, اسپره تاخیری چیست؟, اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده اسپره تاخیری, اسپره تاخیری خوب است؟, اسپره تاخیری برای دیر انزالی, اسپره تاخیری برای زود انزالی, اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید اسپره تاخیری, ژل تاخیری, ژل تاخیری چیست؟, ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده ژل تاخیری, ژل تاخیری خوب است؟, ژل تاخیری برای دیر انزالی, ژل تاخیری برای زود انزالی, ژل تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید ژل تاخیری, کرم تاخیری, کرم تاخیری چیست؟, کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده کرم تاخیری, کرم تاخیری خوب است؟, کرم تاخیری برای دیر انزالی, کرم تاخیری برای زود انزالی, کرم تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید کرم تاخیری
برچسب ها: قرص تاخیری مکس دول تاخیری مکس دول قرص مکس دول مکس دول خرید قرص تاخیری مکس دول خرید قرص مکس دول خرید تاخیری مکس دول خرید مکس دول قرص تاخیری گیاهی مکس دول تاخیری گیاهی مکس دول قرص گیاهی مکس دول گیاهی مکس دول خرید قرص تاخیری گیاهی مکس دول خرید قرص گیاهی مکس دول خرید تاخیری گیاهی مکس دول خرید گیاهی مکس دول قرص تاخیری گیاهی Maaxdol تاخیری گیاهی Maaxdol قرص گیاهی Maaxdol گیاهی Maaxdol خرید قرص تاخیری گیاهی Maaxdol خرید قرص گیاهی Maaxdol خرید تاخیری گیاهی Maaxdol خرید گیاهی Maaxdol قرص تاخیری Maaxdol تاخیری Maaxdol قرص Maaxdol Maaxdol خرید قرص تاخیری Maaxdol خرید قرص Maaxdol خرید تاخیری Maaxdol خرید Maaxdol قرص تاخیری گیاهی تاخیری گیاهی قرص گیاهی گیاهی خرید قرص تاخیری گیاهی خرید قرص گیاهی خرید تاخیری گیاهی خرید گیاهی قرص تاخیری تاخیری قرص قرص تاخیری 50 قرص تاخیری 100 خرید قرص تاخیری خرید قرص خرید تاخیری اسپره تاخیری اسپره تاخیری چیست؟ اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده اسپره تاخیری اسپره تاخیری خوب است؟ اسپره تاخیری برای دیر انزالی اسپره تاخیری برای زود انزالی اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن خرید اسپره تاخیری ژل تاخیری ژل تاخیری چیست؟ ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده ژل تاخیری ژل تاخیری خوب است؟ ژل تاخیری برای دیر انزالی ژل تاخیری برای زود انزالی ژل تاخیری برای دیر انزال شدن خرید ژل تاخیری کرم تاخیری کرم تاخیری چیست؟ کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده کرم تاخیری کرم تاخیری خوب است؟ کرم تاخیری برای دیر انزالی کرم تاخیری برای زود انزالی کرم تاخیری برای دیر انزال شدن خرید کرم تاخیری
.
محصولات مرتبط

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای بوجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 191500 تومان
توضيحات بيشتر
شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای قدرتمند در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 129500 تومان
توضيحات بيشتر
مکس دول یکی از بهترین داروهایی است که مکمل صد در صد گیاهی برای حل مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 107500 تومان
توضيحات بيشتر
قرص ویاگرا 4 تایی یکی از دارو های شناخته شده برای مردانی است که از ناهنچاریهای جنسی و زناشویی رنج میبرند و به طور...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 68500 تومان
توضيحات بيشتر
کپسول تاخیری گیاهی Delay Kim. درمان زود انزالی یا ازال زودرس - تقویت نعوظ و سفتی آلت - افزایش لذت جنسی زوجین.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 98500 تومان
توضيحات بيشتر
این دارو با طولانی کردن زمان، کنترل بر روی انزال را بسیار بیشتر میکند و سریع الاثر میباشد و برای افراد 18 تا 64 سال توصیه میشود.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 89500 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: