1- درصدی از سود فروشگاه سی دی پرشین هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم اسفند 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال ، پیشنهاد ، مشکل و... به شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 15 الی 20 فقط پیامک بزنید تا از این طریق راهنماییتان کنیم.
.

شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای قدرتمند در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 129500 تومان
توضيحات بيشتر :

قرص تاخیری شارک اکسترکت (Shark Extract)

:::.... درمانی فوق العاده قدرتمند ، برای درمان انزال زودرس ....:::

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

قرص شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای مفید در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان می باشد.

برند محصول: Shark Extract
نوع محصول: قرص خوراکی
تعداد: 10 عدد
دوز: 130 میلی گرم
جنسیت مصرف: مردان
سن مصرف: بالای 18 سال
کاربرد دارو: تاخیر در انزال مردان ؛ ایجاد نعوظ قوی

ساخت و تولید انواع داروهای گیاهی که به منظور رفع مشکلات جنسی آقایان و بانوان ارائه می گردد نسبت به زمان گذشته با تحولی عظیم رو به رو شده است بدین ترتیب دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای افرادی که با مشکلات جنسی رو به رو هستند وجود ندارد. قرص شارک اکسترکت جدید از ترکیب گیاهان گوناگون به همراه عصاره کوسه است که پس از تحقیق و بررسی پزشکان باتجربه در لابراتورهای مدرن به تولید می رسد.

همان طور که می دانید بسیاری از مشکلات روحی و جسمی در پی مشکلات جنسی ایجاد می شود. بسیاری از مردان به دلایل گوناگون با مشکل اختلال نعوظ و زود انزالی رو به رو هستند که این امر موجب کاهش اعتماد به نفس و احساس خجالت در آنها می گردد. علاوه بر این تاثیرات منفی بر احساسات روحی زنان می گذارد و موجب سرد مزاجی آنها نسبت به همسران خود می شود. این قرص دارای اثربخشی فوق العاده و موثر برای درمان اختلال نعوظ و انزال زود رس می باشد.

مهم ترین تاثیرات قرص شارک شامل موارد زیر است ::....

- بهبود سلامت جسمانی و افزایش شور جوانی
- افزایش میل جنسی آقایان
- درمان کننده مشکلات عدم نعوظ و انزال زود رس آقایان

- تقویت کننده قوای جنسی آقایان برای برقراری رابطه مکرر و طولانی مدت
- افزایش تستوسترون
- حجم دهی (موقت) آلت تناسلی

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

عملکرد قرص شارک اکسترکت ::....

عملکرد قرص شارک اکستراکت به طرز شگفت انگیزی بر روی آلت تناسلی پس از مصرف، قابل مشاهده است و موجب تحریک پذیری عروق خونی در این ناحیه می شود. با مصرف این قرص ترشح تستوسترون افزایش پیدا می کند و با حجم یابی آلت تناسلی فرد از نظر جسمی و روانی برای برقراری رابطه جنسی باکیفیت و طولانی مدت آمادگی لازم را پیدا می کند.

قرص شارک اکسترکت برای درمان زود انزالی ::....

قرص تاخیری شارک اکسترکت محصول جدید سال 2019 می باشد و ترکیبی از چندین ماده برای درمان مشکلات جنسی مردان می باشد. این داروی گیاهی جایگزین مناسبی برای داروهای شیمیایی و مضر است که به منظور درمان اختلال نعوظ و زودانزالی مردان به تولید می رسد.

مردانی که دچار مشکل زود انزالی می باشند پس از برقراری رابطه جنسی با همسران خود در مدت زمان کوتاهی آب منی از آلت تناسلی آنها خارج می شود و موجب ارضا نشدن و نرسیدن به احساس اوج لذت در خانم ها می گردد. با توجه به مشکلاتی که اختلال نعوظ و زود انزالی در زندگی مشترک ایجاد می کند حل کردن این مشکل جنسی می تواند درمان کننده بسیاری از مشکلات زناشویی باشد که منشا آن از مشکلات جنسی است.

عدم رضایت از رابطه جنسی تاثیرات جبران ناپذیری را به لحاظ روحی برای مردان و زنان خواهد داشت که در بسیاری از مواقع منجر به طلاق عاطفی و سرد شدن رابطه زناشویی می شود. این دارو درمان کننده مشکلات نعوظ در آلت تناسلی مردان و ضعف قوای جنسی می باشد و رسیدن به انزالی عمیق را برای مردان فراهم می کند.

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

اثربخشی سریع قرص شارک اکسترکت ::....

ممکن است این سوال برای بسیار از شما پیش آمده باشد که تاثیر بخشی سریع قرص شارک چگونه رخ می دهد. منظور از تاثیربخشی سریع این دارو این است که هر ساعت از شبانه روز که برای برقراری مقاربت جنسی با همسران خود آمادگی کافی داشته باشید می توانید یک عدد از آن را مصرف کنید و پس از یک ساعت بر اثر افزایش جریان خون در آلت تناسلی ، فرد با هیجان و شور کافی وارد رابطه جنسی با کیفیت می گردد. اثر بخشی این قرص برای مدت زمان چندین ساعت باقی می ماند از این رو می توانید با مصرف یک عدد از قرص شارک اکسترکت در طول شبانه روز برای چندین بار مقاربت داشته باشید.

داروی اصل و طبیعی ساخت کشور آمریکا می باشد و اثربخشی فوق العاده آن موجب شده است تا در کشورهای اروپا، آمریکا و ایران با استقبال بی نظیری رو به رو شود و رضایت درصد بالایی از مردان را کسب کرده است. در ارتباط با استفاده و یا عدم استفاده از قرص شارک اکسترکت پزشکان نظرات متفاوتی دارند اما به طور کلی باید گفت درصد بالایی از پزشکان استفاده و اثربخشی فوق العاده این داروی طبیعی و گیاهی را تایید کرده اند.


قيمت: 129500 تومان - تعداد: 1 بسته
كلمات كليدي: قرص تاخیری شارک اکسترکت, تاخیری شارک اکسترکت, قرص شارک اکسترکت, شارک اکسترکت, خرید قرص تاخیری شارک اکسترکت, خرید قرص شارک اکسترکت, خرید تاخیری شارک اکسترکت, خرید شارک اکسترکت, قرص تاخیری گیاهی شارک اکسترکت, تاخیری گیاهی شارک اکسترکت, قرص گیاهی شارک اکسترکت, گیاهی شارک اکسترکت, خرید قرص تاخیری گیاهی شارک اکسترکت, خرید قرص گیاهی شارک اکسترکت, خرید تاخیری گیاهی شارک اکسترکت, خرید گیاهی شارک اکسترکت, قرص تاخیری گیاهی Shark Extract, تاخیری گیاهی Shark Extract, قرص گیاهی Shark Extract, گیاهی Shark Extract, خرید قرص تاخیری گیاهی Shark Extract, خرید قرص گیاهی Shark Extract, خرید تاخیری گیاهی Shark Extract, خرید گیاهی Shark Extract, قرص تاخیری Shark Extract, تاخیری Shark Extract, قرص Shark Extract, Shark Extract, خرید قرص تاخیری Shark Extract, خرید قرص Shark Extract, خرید تاخیری Shark Extract, خرید Shark Extract, قرص تاخیری گیاهی, تاخیری گیاهی, قرص گیاهی, گیاهی, خرید قرص تاخیری گیاهی, خرید قرص گیاهی, خرید تاخیری گیاهی, خرید گیاهی, قرص تاخیری, تاخیری, قرص, قرص تاخیری 50, قرص تاخیری 100, خرید قرص تاخیری, خرید قرص, خرید تاخیری, اسپره تاخیری, اسپره تاخیری چیست؟, اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده اسپره تاخیری, اسپره تاخیری خوب است؟, اسپره تاخیری برای دیر انزالی, اسپره تاخیری برای زود انزالی, اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید اسپره تاخیری, ژل تاخیری, ژل تاخیری چیست؟, ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده ژل تاخیری, ژل تاخیری خوب است؟, ژل تاخیری برای دیر انزالی, ژل تاخیری برای زود انزالی, ژل تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید ژل تاخیری, کرم تاخیری, کرم تاخیری چیست؟, کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده کرم تاخیری, کرم تاخیری خوب است؟, کرم تاخیری برای دیر انزالی, کرم تاخیری برای زود انزالی, کرم تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید کرم تاخیری
برچسب ها: قرص تاخیری شارک اکسترکت تاخیری شارک اکسترکت قرص شارک اکسترکت شارک اکسترکت خرید قرص تاخیری شارک اکسترکت خرید قرص شارک اکسترکت خرید تاخیری شارک اکسترکت خرید شارک اکسترکت قرص تاخیری گیاهی شارک اکسترکت تاخیری گیاهی شارک اکسترکت قرص گیاهی شارک اکسترکت گیاهی شارک اکسترکت خرید قرص تاخیری گیاهی شارک اکسترکت خرید قرص گیاهی شارک اکسترکت خرید تاخیری گیاهی شارک اکسترکت خرید گیاهی شارک اکسترکت قرص تاخیری گیاهی Shark Extract تاخیری گیاهی Shark Extract قرص گیاهی Shark Extract گیاهی Shark Extract خرید قرص تاخیری گیاهی Shark Extract خرید قرص گیاهی Shark Extract خرید تاخیری گیاهی Shark Extract خرید گیاهی Shark Extract قرص تاخیری Shark Extract تاخیری Shark Extract قرص Shark Extract Shark Extract خرید قرص تاخیری Shark Extract خرید قرص Shark Extract خرید تاخیری Shark Extract خرید Shark Extract قرص تاخیری گیاهی تاخیری گیاهی قرص گیاهی گیاهی خرید قرص تاخیری گیاهی خرید قرص گیاهی خرید تاخیری گیاهی خرید گیاهی قرص تاخیری تاخیری قرص قرص تاخیری 50 قرص تاخیری 100 خرید قرص تاخیری خرید قرص خرید تاخیری اسپره تاخیری اسپره تاخیری چیست؟ اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده اسپره تاخیری اسپره تاخیری خوب است؟ اسپره تاخیری برای دیر انزالی اسپره تاخیری برای زود انزالی اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن خرید اسپره تاخیری ژل تاخیری ژل تاخیری چیست؟ ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده ژل تاخیری ژل تاخیری خوب است؟ ژل تاخیری برای دیر انزالی ژل تاخیری برای زود انزالی ژل تاخیری برای دیر انزال شدن خرید ژل تاخیری کرم تاخیری کرم تاخیری چیست؟ کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده کرم تاخیری کرم تاخیری خوب است؟ کرم تاخیری برای دیر انزالی کرم تاخیری برای زود انزالی کرم تاخیری برای دیر انزال شدن خرید کرم تاخیری
.
محصولات مرتبط

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای بوجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 191500 تومان
توضيحات بيشتر
شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای قدرتمند در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 129500 تومان
توضيحات بيشتر
مکس دول یکی از بهترین داروهایی است که مکمل صد در صد گیاهی برای حل مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 107500 تومان
توضيحات بيشتر
قرص ویاگرا 4 تایی یکی از دارو های شناخته شده برای مردانی است که از ناهنچاریهای جنسی و زناشویی رنج میبرند و به طور...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 68500 تومان
توضيحات بيشتر
کپسول تاخیری گیاهی Delay Kim. درمان زود انزالی یا ازال زودرس - تقویت نعوظ و سفتی آلت - افزایش لذت جنسی زوجین.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 98500 تومان
توضيحات بيشتر
این دارو با طولانی کردن زمان، کنترل بر روی انزال را بسیار بیشتر میکند و سریع الاثر میباشد و برای افراد 18 تا 64 سال توصیه میشود.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 89500 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: