1- درصدی از سود فروشگاه سی دی پرشین هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم اسفند 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال ، پیشنهاد ، مشکل و... به شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 15 الی 20 فقط پیامک بزنید تا از این طریق راهنماییتان کنیم.
.

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای بوجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 191500 تومان
توضيحات بيشتر :

قرص سیلدنافیل فراری (Ferrari)

:::.... درمانی بسیار قدرتمند ، برای درمان انزال زودرس و راست کننده قوی ....:::

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای به وجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال در نعوظ است.

مشخصات و ویژگی های قرص فراری ::....

شرکت سازنده: داروسازی Ferrari
جنسیت مصرف: مردان
کاربرد محصول: ایجاد تاخیر در انزال مردان و درمان مشکلات مربوط به نعوظ
تعداد: 8 عدد قرص شکل دار
سن مصرف: بالای 18 سال

قرص سیلدنافیل فراری چیست؟ ::....

قرص سیلدنافیل فراری یکی از داروهای درمانی برای پایان دادن به مشکلات جنسی آقایان است. امروزه با پیشرفت در زمینه تولید داروهای گیاهی و طبیعی که به منظور افزایش قوای جنسی آقایان به تولید می رسند، جای هیچ گونه نگرانی برای افرادی که با مشکلات جنسی رو به رو هستند، وجود نخواهد داشت. بسیاری از مشکلات جنسی از سوی آقایان ناشی می شود و این امر می تواند بر اثر عوامل مختلفی رخ دهد. بسیاری از مشکلات جنسی آقایان دلایل ارثی دارد و برخی دلایل دیگر با افزایش سن، بیماری های گوناگون، مصرف غذاهای ناسالم و مضر و یا فشارهای عصبی ایجاد می شود.

منظور از مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ، انزال زود رس، شل شدن ناحیه جنسی به هنگام برقراری مقاربت جنسی می باشد.  برای حل این مشکلات می توانید از قرص سیلدنافیل فراری با دوز مناسب استفاده کنید. مردان هنگامی می توانند برای برقراری رابطه جنسی آمادگی داشته باشند که از لحاظ روحی آرامش فکری داشته باشند و از لحاظ جسمی نیز توان و قدرت کافی برای برقراری رابطه جنسی را داشته باشند. نحوه عملکرد آلت تناسلی برای برقراری مقاربت جنسی بدین صورت می باشد که خون موجود در بافت های آلت تناسلی با تحریک پذیری جریان پیدا می کند.

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

و بدین ترتیب آلت تناسلی سفت و شق می شود. تاثیر قرص سیلدنافیل فراری را برای این مورد نمی توان نادیده گرفت. بسیاری از مردان توانایی برقراری رابطه جنسی را با همسران خود دارند اما با مشکل زود انزالی رو به رو هستند. زود انزالی مردان موجب ارضا نشدن جنسی زنان می شود و این امر احساس عدم توانایی و عدم قدرت جسمی و خجالت را برای مردان به دنبال خواهد داشت. بنابراین حل مشکلات جنسی آقایان امری مهم در زندگی زناشویی به شمار می رود که در پایداری زندگی و ثبات آن نقش موثری ایفا می کند.

اثربخشی قرص سیلدنافیل فراری به چه صورت می باشد؟ ::....

اثربخشی این قرص بدین صورت می باشد که فرد مصرف کننده لازم است برای مدت زمان 40 تا 45 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی یک عدد از آن را با آب فراوان میل کند. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه فرد از نظر روحی و جسمی آمادگی کافی برای برقراری رابطه جنسی با کیفیت و ایده آل را پیدا می کند. مهم ترین ویژگی قرص سیلدنافیل فراری این است که با اثربخشی طبیعی که دارد احساس اوج لذت را برای مرد و زن به همراه می آورد. با مصرف این قرص می توانید رضایت همسران خود را با رابطه جنسی طولانی مدت و باکیفیت بدست آورید.

تاثیرگذاری قرص سیلدنافیل فراری بر افراد مختلف ::....

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند این است که دلیل کاهش میل جنسی مردان با افزایش سن چیست؟ با افزایش سن میزان تستوسترون در مردان کاهش پیدا می کند و این امر موجب کاهش میل جنسی و کاهش توانایی جسمی آنها برای برقراری رابطه جنسی می شود. ترکیبات قرص سیلدنافیل به طور مستقیم در افزایش تستوسترون تاثیرگذار است. بنابراین افرادی که به دلیل افزایش سن و کاهش تستوسترون و قوای جسمانی قادر به نزدیکی با همسران خود نیستند می توانند با مصرف آن نیروی جوانی و شادابی را بازگردانند.

قرص سیلدنافیل فراری به عنوان یک داروی مفید و راهکار درمانی مطلوب ::....

بسیاری از مشکلات زناشویی و اختلاف ها بر اثر مشکلات جنسی ناشی می شود که افراد از آن بی اطلاع هستند و تصور می کنند دلیل مشاجره های آنها بر اثر دیگر عوامل پیش پا افتاده است. با اندکی تامل می توانید دریابید که ریشه بسیاری از مشکلات روحی از مشکلات جنسی ناشی می شود. در زندگی زناشویی ممکن است این مشکل جنسی از سوی خانم ها و یا آقایان باشد و در بسیاری از مواقع نیز زن و مرد هر دو با مشکل جنسی رو به رو هستند.

بنابراین با درک این موضوع پی خواهید برد که رفع و درمان مشکلات جنسی از مهم ترین دغدغه ها و موضوعات زندگی مشترک می باشد. قرص سیلدنافیل فراری راهکار درمانی بسیاری ساده و اثرگذار برای حل اختلال نعوظ و انزال زود رس آقایان می باشد. تعداد زیادی از مردان تمایلی به بازگو کردن مشکلات جنسی خود ندارند و نمی خواهند هیچ یک از اعضای خانواده از این مشکل آنها اطلاع پیدا کند. بنابراین تمایلی به استفاده از روش های درمانی طولانی مدت و یا روش های جراحی ندارند.

روی فاکتور خرید ، کلمه "قرص تاخیری" نوشته نمیشود

مهم ترین مزایای قرص سیلدنافیل فراری نسبت به محصولات دیگر دارویی ::....

یکی از مهم ترین مزایای قرص سیلدنافیل فراری نسبت به محصولات دیگر در استفاده از مواد طبیعی و در ساختار آن می باشد. این محصول در لابراتورهای پزشکی مدرن با همکاری پزشکان متخصص و باتجربه پس از تحقیقات طولانی مدت به تولید می رسد. همچنین این محصول اصل و شناخته شده دارای مجوز رسمی تولید و فروش می باشد.

تایید سازمان های بهداشت و داروی جهانی موجب شده است تا این مکمل دارویی شگفت انگیز در کشورهای مختلف جهان شناخته شود و آمار فروش بالای آن نشان دهنده رضایت مصرف کنندگان از نتیجه حاصل شده می باشد. لازم به ذکر است که قرص فراری نیز مانند “قرص ویاگرا” دارای ماده سیلدنافیل می باشد و تقریبا کارکرد یکسانی دارند اما از لحاظ دوز مصرفی متفاوت هستند.

مهم ترین قابلیت های قرص سیلدنافیل فراری ::....

- بهبود سلامت جسمانی مردان در سنین مختلف برای برقراری رابطه جنسی
- افزایش کیفیت رابطه جنسی مکرر و طولانی مدت
- احساس اوج لذت جنسی برای مردان و زنان و از بین رفتن مشکلات روحی که به دلیل مشکلات جنسی ایجاد شده است
- افزایش توان جنسی آقایان و ثبات و پایداری زندگی زناشویی
- دارویی موثر و بی خطر برای افزایش خون رسانی و ایجاد نعوظ کامل در مردان
- درمان کامل اختلال نعوظ و درمان انزال زود رس در مردان


قيمت: 191500 تومان - تعداد: 1 بسته
كلمات كليدي: قرص تاخیری فراری, تاخیری فراری, قرص فراری, فراری, خرید قرص تاخیری فراری, خرید قرص فراری, خرید تاخیری فراری, خرید فراری, قرص تاخیری گیاهی فراری, تاخیری گیاهی فراری, قرص گیاهی فراری, گیاهی فراری, خرید قرص تاخیری گیاهی فراری, خرید قرص گیاهی فراری, خرید تاخیری گیاهی فراری, خرید گیاهی فراری, قرص تاخیری گیاهی Ferrari, تاخیری گیاهی Ferrari, قرص گیاهی Ferrari, گیاهی Ferrari, خرید قرص تاخیری گیاهی Ferrari, خرید قرص گیاهی Ferrari, خرید تاخیری گیاهی Ferrari, خرید گیاهی Ferrari, قرص تاخیری Ferrari, تاخیری Ferrari, قرص Ferrari, Ferrari, خرید قرص تاخیری Ferrari, خرید قرص Ferrari, خرید تاخیری Ferrari, خرید Ferrari, قرص تاخیری گیاهی, تاخیری گیاهی, قرص گیاهی, گیاهی, خرید قرص تاخیری گیاهی, خرید قرص گیاهی, خرید تاخیری گیاهی, خرید گیاهی, قرص تاخیری, تاخیری, قرص, قرص تاخیری 50, قرص تاخیری 100, خرید قرص تاخیری, خرید قرص, خرید تاخیری, اسپره تاخیری, اسپره تاخیری چیست؟, اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده اسپره تاخیری, اسپره تاخیری خوب است؟, اسپره تاخیری برای دیر انزالی, اسپره تاخیری برای زود انزالی, اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید اسپره تاخیری, ژل تاخیری, ژل تاخیری چیست؟, ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده ژل تاخیری, ژل تاخیری خوب است؟, ژل تاخیری برای دیر انزالی, ژل تاخیری برای زود انزالی, ژل تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید ژل تاخیری, کرم تاخیری, کرم تاخیری چیست؟, کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟, نحوه استفاده کرم تاخیری, کرم تاخیری خوب است؟, کرم تاخیری برای دیر انزالی, کرم تاخیری برای زود انزالی, کرم تاخیری برای دیر انزال شدن, خرید کرم تاخیری
برچسب ها: قرص تاخیری فراری تاخیری فراری قرص فراری فراری خرید قرص تاخیری فراری خرید قرص فراری خرید تاخیری فراری خرید فراری قرص تاخیری گیاهی فراری تاخیری گیاهی فراری قرص گیاهی فراری گیاهی فراری خرید قرص تاخیری گیاهی فراری خرید قرص گیاهی فراری خرید تاخیری گیاهی فراری خرید گیاهی فراری قرص تاخیری گیاهی Ferrari تاخیری گیاهی Ferrari قرص گیاهی Ferrari گیاهی Ferrari خرید قرص تاخیری گیاهی Ferrari خرید قرص گیاهی Ferrari خرید تاخیری گیاهی Ferrari خرید گیاهی Ferrari قرص تاخیری Ferrari تاخیری Ferrari قرص Ferrari Ferrari خرید قرص تاخیری Ferrari خرید قرص Ferrari خرید تاخیری Ferrari خرید Ferrari قرص تاخیری گیاهی تاخیری گیاهی قرص گیاهی گیاهی خرید قرص تاخیری گیاهی خرید قرص گیاهی خرید تاخیری گیاهی خرید گیاهی قرص تاخیری تاخیری قرص قرص تاخیری 50 قرص تاخیری 100 خرید قرص تاخیری خرید قرص خرید تاخیری اسپره تاخیری اسپره تاخیری چیست؟ اسپره تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده اسپره تاخیری اسپره تاخیری خوب است؟ اسپره تاخیری برای دیر انزالی اسپره تاخیری برای زود انزالی اسپره تاخیری برای دیر انزال شدن خرید اسپره تاخیری ژل تاخیری ژل تاخیری چیست؟ ژل تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده ژل تاخیری ژل تاخیری خوب است؟ ژل تاخیری برای دیر انزالی ژل تاخیری برای زود انزالی ژل تاخیری برای دیر انزال شدن خرید ژل تاخیری کرم تاخیری کرم تاخیری چیست؟ کرم تاخیری چطور استفاده میشود؟ نحوه استفاده کرم تاخیری کرم تاخیری خوب است؟ کرم تاخیری برای دیر انزالی کرم تاخیری برای زود انزالی کرم تاخیری برای دیر انزال شدن خرید کرم تاخیری
.
محصولات مرتبط

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای بوجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 191500 تومان
توضيحات بيشتر
شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای قدرتمند در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 129500 تومان
توضيحات بيشتر
مکس دول یکی از بهترین داروهایی است که مکمل صد در صد گیاهی برای حل مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 107500 تومان
توضيحات بيشتر
قرص ویاگرا 4 تایی یکی از دارو های شناخته شده برای مردانی است که از ناهنچاریهای جنسی و زناشویی رنج میبرند و به طور...
تعداد : 1 بسته
قيمت : 68500 تومان
توضيحات بيشتر
کپسول تاخیری گیاهی Delay Kim. درمان زود انزالی یا ازال زودرس - تقویت نعوظ و سفتی آلت - افزایش لذت جنسی زوجین.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 98500 تومان
توضيحات بيشتر
این دارو با طولانی کردن زمان، کنترل بر روی انزال را بسیار بیشتر میکند و سریع الاثر میباشد و برای افراد 18 تا 64 سال توصیه میشود.
تعداد : 1 بسته
قيمت : 89500 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: