1- درصدی از سود این فروشگاه هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم تیر 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پیشنهاد ، با شماره 09301310029 در ساعات 13 الی 20 در تماس باشید...
آموزش پازل و لگو به کودکان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند هم باعث سرگرمی کودکان شود و هم موجب تقویت هوش.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر :

آموزش پازل و لگو به کودکان

نحوه آموزش پازل و لگو از راه بازی، موزیک، کارتون، تئاتر به کودکان

مجموعه عالی مخصوص آموزش سریع پازل و لگو به کودکانتان

آموزش پازل و لگو به کودکان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند هم باعث سرگرمی کودکان شود و هم موجب تقویت پازل و لگو آنها شود.

این مجموعه ، پازل و لگو را با روش هایی مناسب به کودکان دلبندتان آموزش می دهد.

در این مجموعه عالی و ارزشمند سعی شده با شکل ها و ایده ای جذاب کودکان را به یادگیری پازل و لگو تشویق کند. 

آموزش پازل و لگو به کودکان با شعر و سرگرمی بسیار آسان خواهد بود. کودکان بسیار باهوش تر از آن چیزی هستند که شما فکر میکنید. تمرین کنید تا تاثیر یادگیری را در آنها در مدتی کوتاه ببینید.

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوتر

اگر فرزند شما در سن رشد اولیه خود برای یادگیری پازل و لگو دچار مشکل شد، باید از راه و روش هایی استفاده کنید که بتواند او را در این زمینه تقویت کنید. البته بهتر است همه خانواده ها در حد توانایی خود قبل از ورود کودکان به مدرسه، یک سری از نکات آموزشی، در مورد یادگیری پازل و لگو را بیاموزند.

در این بخش از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین شما را با شیوه های مناسب در زمینه آموزش پازل و لگو به تمامی کودکان آشنا میکند. یکی از راه های خوب برای تقویت ذهنی و شادابی کودکان، بازی میباشد که البته اصولی دارد که در این مجموعه خواهید دید...

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوتر

البته قبل از ورود به مدرسه در کودکستان ها و پیش دبستان ، بسیاری از مطالب آموزشی را به کمک بازی های متنوع به کودکان می آموزند ، و بهتر است به دنباله کار کودکستان ها ، آموزش لازم از طریق بازی و فعالیت های اجتماعی دیگر در دبستان ها دنبال شود تا کودکان به وسیله بازی ، علاوه بر ارضای حس کنجکاوی با بازی های علمی عملی، شادابی و طراوت خود را حفظ کند.

سعی کنید به کودکانتان قبل از رفتن به دبستان آموزش کامل پازل و لگو را بیاموزید و بعد از آموزش های لازم بگذارید کودکتان به تنهایی پازل و لگو را حل و به هم متصل کند تا بداند که بدون کمک پازل و لگو را حل کرده تا باعث تقویت ذهنی و شادابی جسمی اش میشود.


قيمت: 59500 تومان - تعداد: 1 DVD
كلمات كليدي: آموزش پازل به کودکان, پازل به کودکان, آموزش پازل , پازل , آموزش سریع, آموزش ایرانی به کودکان, ایرانی به کودکان, ایرانی به کودکان, آموزش ایرانی, ایرانی, آموزش سریع ایرانی به کودکان, آموزش سریع ایرانی, آموزش پازل بچه ها, پازل بچه ها, آموزش کامل, چگونه به کودکان بیاموزیم؟, یادگیری به کودکان, چگونه به کودکان پازل را بیاموزیم؟, یادگیری پازل به کودکان, به بچه ها را بیاموزیم, چگونه به بچه ها را بیاموزیم؟, یادگیری به بچه ها, چگونه به بچه ها پازل را بیاموزیم؟, یادگیری پازل به بچه ها, پازل به کودکان, آموزش پازل , پازل , آموزش پازل به کودکان, آموزش سریع پازل به کودکان, آموزش سریع پازل , آموزش پازل به کودکان, پازل به کودکان, آموزش پازل, پازل, آموزش پازل بچه ها, پازل بچه ها, پازل بچه ها, آموزش پازل به بچه ها, چگونه به کودکان پازل را بیاموزیم؟, یادگیری پازل به کودکان, چگونه به بچه ها پازل را بیاموزیم؟, یادگیری پازل به بچه ها, پازل به کودکان, آموزش پازل, پازل, آموزش پازل به کودکان, آموزش سریع پازل به کودکان, آموزش سریع پازل, آموزش پازل و لگو به کودکان, پازل و لگو به کودکان, آموزش پازل و لگو, پازل و لگو, آموزش پازل و لگو بچه ها, پازل و لگو بچه ها, چگونه به کودکان پازل و لگو را بیاموزیم؟, یادگیری پازل و لگو به کودکان, چگونه به بچه ها پازل و لگو را بیاموزیم؟, یادگیری پازل و لگو به بچه ها, پازل و لگو به کودکان, آموزش پازل و لگو, پازل و لگو, آموزش پازل و لگو به کودکان, آموزش سریع پازل و لگو به کودکان, آموزش سریع پازل و لگو, آموزش پازل و لگو به کودکان, پازل و لگو به کودکان, آموزش پازل و لگو, آموزش پازل و لگو بچه ها, پازل و لگو بچه ها, پازل و لگو بچه ها, آموزش پازل و لگو به بچه ها, چگونه به کودکان پازل و لگو را بیاموزیم؟, یادگیری پازل و لگو به کودکان, چگونه به بچه ها پازل و لگو را بیاموزیم؟, یادگیری پازل و لگو به بچه ها, پازل و لگو به کودکان, آموزش پازل و لگو, آموزش پازل و لگو به کودکان, آموزش سریع پازل و لگو به کودکان, آموزش سریع پازل و لگو, آموزش لگو به کودکان, لگو به کودکان, آموزش لگو, لگو, آموزش لگو بچه ها, لگو بچه ها, چگونه به کودکان لگو را بیاموزیم؟, یادگیری لگو به کودکان, چگونه به بچه ها لگو را بیاموزیم؟, یادگیری لگو به بچه ها, لگو به کودکان, آموزش لگو, لگو, آموزش لگو به کودکان, آموزش سریع لگو به کودکان, آموزش سریع لگو, آموزش لگو به کودکان, لگو به کودکان, آموزش لگو, آموزش لگو بچه ها, لگو بچه ها, لگو بچه ها, آموزش لگو به بچه ها, چگونه به کودکان لگو را بیاموزیم؟, یادگیری لگو به کودکان, چگونه به بچه ها لگو را بیاموزیم؟, یادگیری لگو به بچه ها, لگو به کودکان, آموزش لگو, آموزش لگو به کودکان, آموزش سریع لگو به کودکان, آموزش سریع لگو
برچسب ها: آموزش پازل به کودکان پازل به کودکان آموزش پازل پازل آموزش سریع آموزش ایرانی به کودکان ایرانی به کودکان ایرانی به کودکان آموزش ایرانی ایرانی آموزش سریع ایرانی به کودکان آموزش سریع ایرانی آموزش پازل بچه ها پازل بچه ها آموزش کامل چگونه به کودکان بیاموزیم؟ یادگیری به کودکان چگونه به کودکان پازل را بیاموزیم؟ یادگیری پازل به کودکان به بچه ها را بیاموزیم چگونه به بچه ها را بیاموزیم؟ یادگیری به بچه ها چگونه به بچه ها پازل را بیاموزیم؟ یادگیری پازل به بچه ها پازل به کودکان آموزش پازل پازل آموزش پازل به کودکان آموزش سریع پازل به کودکان آموزش سریع پازل آموزش پازل به کودکان پازل به کودکان آموزش پازل پازل آموزش پازل بچه ها پازل بچه ها پازل بچه ها آموزش پازل به بچه ها چگونه به کودکان پازل را بیاموزیم؟ یادگیری پازل به کودکان چگونه به بچه ها پازل را بیاموزیم؟ یادگیری پازل به بچه ها پازل به کودکان آموزش پازل پازل آموزش پازل به کودکان آموزش سریع پازل به کودکان آموزش سریع پازل آموزش پازل و لگو به کودکان پازل و لگو به کودکان آموزش پازل و لگو پازل و لگو آموزش پازل و لگو بچه ها پازل و لگو بچه ها چگونه به کودکان پازل و لگو را بیاموزیم؟ یادگیری پازل و لگو به کودکان چگونه به بچه ها پازل و لگو را بیاموزیم؟ یادگیری پازل و لگو به بچه ها پازل و لگو به کودکان آموزش پازل و لگو پازل و لگو آموزش پازل و لگو به کودکان آموزش سریع پازل و لگو به کودکان آموزش سریع پازل و لگو آموزش پازل و لگو به کودکان پازل و لگو به کودکان آموزش پازل و لگو آموزش پازل و لگو بچه ها پازل و لگو بچه ها پازل و لگو بچه ها آموزش پازل و لگو به بچه ها چگونه به کودکان پازل و لگو را بیاموزیم؟ یادگیری پازل و لگو به کودکان چگونه به بچه ها پازل و لگو را بیاموزیم؟ یادگیری پازل و لگو به بچه ها پازل و لگو به کودکان آموزش پازل و لگو آموزش پازل و لگو به کودکان آموزش سریع پازل و لگو به کودکان آموزش سریع پازل و لگو آموزش لگو به کودکان لگو به کودکان آموزش لگو لگو آموزش لگو بچه ها لگو بچه ها چگونه به کودکان لگو را بیاموزیم؟ یادگیری لگو به کودکان چگونه به بچه ها لگو را بیاموزیم؟ یادگیری لگو به بچه ها لگو به کودکان آموزش لگو لگو آموزش لگو به کودکان آموزش سریع لگو به کودکان آموزش سریع لگو آموزش لگو به کودکان لگو به کودکان آموزش لگو آموزش لگو بچه ها لگو بچه ها لگو بچه ها آموزش لگو به بچه ها چگونه به کودکان لگو را بیاموزیم؟ یادگیری لگو به کودکان چگونه به بچه ها لگو را بیاموزیم؟ یادگیری لگو به بچه ها لگو به کودکان آموزش لگو آموزش لگو به کودکان آموزش سریع لگو به کودکان آموزش سریع لگو
.
محصولات مرتبط

آموزش پازل و لگو به کودکان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند هم باعث سرگرمی کودکان شود و هم موجب تقویت هوش.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش انگلیسی کودکان Caitie's Classroom یک مجموعه آموزشی برای آموزش کامل انگلیسی به کودکان 2 سال به بالا.
تعداد : 3 مجموعه
قيمت : 39500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش ایروبیک به کودکان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند باعث سرگرمی کودکان شود و موجب تقویت ایروبیک آنها.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش یوگا به کودکان با شعر و سرگرمی بسیار آسان خواهد بود. کودکان بسیار باهوشتر از آن چیزی هستند که شما فکر میکنید.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش نجوم به کودکان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر، هم باعث سرگرمی کودکانان میشود و هم موجب تقویت نجومشان.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
به کودکانتان قبل از رفتن به دبستان آموزش نقاشی را بیاموزید و بعد از آموزشهای لازم بگذارید کودکتان به تنهایی نقاشی کند.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش تمرین فوتبال به کودکانان با شعر و سرگرمی و باز کردن ذهن و تنوع در آموزش ، که یادگیری را در آنها بسیار افزایش میدهد.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش رقص به کودکانان با بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند هم باعث سرگرمی کودکانان شود و هم موجب تقویت رقص.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
نحوه آموزش اجزای بدن از راه بازی، موزیک، کارتون، تئاتر به کودکان. مجموعه عالی مخصوص آموزش سریع اجزای بدن.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش قرآن خوانی و حفظ کردن به کودکانان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند هم باعث سرگرمی کودکانان شود.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
این مجموعه آموزشی، نماز خواندن را با روشهایی بسیار مناسب و جذاب همراه انیمیشن به کودکانتان آموزش میدهد.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش شعر خواندن به کودکانان از طریق بازی، موزیک، کارتون، تئاتر میتواند باعث سرگرمی و تقویت هوشی کودکتان شود.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
یکی از راههای خوب برای تقویت ذهنی و شادابی کودکانان، بازی میباشد که البته اصولی دارد که در این مجموعه خواهید دید.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
یکی از راههای خوب برای تقویت ذهنی و شادابی کودکانان، بازی در حمام میباشد که البته اصولی دارد که در این مجموعه میبینید.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
در این مجموعه عالی و ارزشمند سعی شده با شکلها و ایده های جذاب کودکانان را به یادگیری مسواک زدن تشویق کند.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: