1- درصدی از سود این فروشگاه هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم تیر 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پیشنهاد ، با شماره 09301310029 در ساعات 13 الی 20 در تماس باشید...
فروش مجموعه بازیهای Stronghold مخصوص کامپیوتر. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 3 DVD
قيمت : 42500 تومان
توضيحات بيشتر :

مجموعه بازیهای Stronghold (جنگ های صلیبی)

** این بازی مخصوص کامپیوتر (Pc) میباشد **

این مجموعه شامل بازی های زیر میباشد ::......

- بازی Stronghold HD
-
بازی Stronghold 2
-
بازی Stronghold Legends
- بازی Stronghold 3: Gold Edition
- بازی Stronghold Crusader HD
- بازی Stronghold Crusader Extreme HD
- بازی Stronghold Crusader 2

Stronghold 1 HD: قلعه ی خود را ساخته و از زمین های اطراف برای به قدرت رساندن خود استفاده کنید . بازی در دوران قرون وسطا در انگلستان می باشد . کشور به دست 4 فرمانده خون خواه تقسیم شده است نام آنها Pig, Rat, Snake و Wolf می باشد. شما باید به استفاده از تاکتیک منطقی آنها را شکست داده و تنها پادشاه به حق انگلستان را از اسارت نجات دهید.

Stronghold 2: این نسخه نیز تمام المان های یک استراتژی real-time را به همراه شبیه ساز اقتصادی در خود داشت . شما دوباره به قرون وسطا جایی که تیرگی و جنگ حرف اول را در آن می زند وارد می شوید . جنگ بر سر پادشاهی توسط دو لرد قدرتمند می باشد. شما باید به عنوان یک شوالیه از راه دور و غیر مستقیم بر این جنگ تاثیر گذاشته و نظم را باز گردانید.

Stronghold Legends: سه قهرمان بزرگ , سه ارتش مرگبار , بی اثر بودن قدرت فولاد بر سحر و جادو . بازیکنان در نقش یکی از سه قهرمان پر آوازه ی قرون وسطا ظاهر می شوند . در این نسخه پادشاه معروف King Arthur به همراه شوالیه های خود باید در مقابل فردی خونخواه به نام Vlad Dracula که با نام Vlad shrill نیز شناخته می شود ایستادگی کرده و او را شکست دهد.

Stronghold 3: Gold Edition: کنترل بازی راحت تر شده است و بازیکنان دسترسی بهتری به کل اجزای ساختمان ها دارند . این ویژگی اجازه می دهد تا قلمروی خود را بر اساس تاکتیک های خود بنا کنید. گرافیک بازی بالا بوده و جزئیات زیادی از ساختمان ها به نمایش می گذارد و Phisics Engine نیز قدرت تخریب پذیری را بالاتر برده است.

Stronghold Crusader HD: این سری به آسیا و اروپا در زمان قرو وسطا بروید . دو فرهنگ متفاوت , دو دنیای گوناگون , دو واقعیت متفاوت و مهمتر از آن مشکلاتی که همیشه از قدیم داشتند.

Stronghold Crusader Extreme HD: این نسخه از بازی ترکیبی از استراتژی real-time به همراه شبیه سازی شهری می باشد . این بار شما در خاک کشورهای عربی می باشید . اگر شما شوق جنگ های صلیبی در کشورهای شرقی را دارید در زیر پرچم اسلام از سرزمین های خود در مقابل حمله ی اروپایی ها محافظت کنید.

Stronghold Crusader 2: بعد از 12 سال در این نسخه Stronghold دوباره به سال 1189 در سرزمین های خاورمیانه در جریان می باشد با این تفاوت که با استفاده از Havok Physics یک فیزیک واقع گرایانه در ساخت قلعه ها به وجود آمده است . شما باید در نقش لیدر نیروهای را برای کسب موفقیت هدایت کنید و سرنوشت Holy Land را رقم زنید.


قيمت: 42500 تومان - تعداد: 3 DVD
كلمات كليدي: بازی Stronghold, خرید بازی Stronghold, دانلود بازی Stronghold, دانلود رایگان بازی Stronghold, خرید گیم Stronghold, بازی Stronghold برای کامپیوتر, بازی Stronghold برای Pc, بازی Stronghold برای ایکس باکس, بازی Stronghold برای XBox, بازی Stronghold برای XBox 360, بازی Stronghold برای Ps1, بازی Stronghold برای Ps2, بازی Stronghold برای پلی استیشن, بازی Stronghold برای Ps3, بازی Stronghold برای همه کنسولها, Stronghold برای پلی استیشن, Stronghold برای کامپیوتر, Stronghold برای Pc, Stronghold for pc, Stronghold for computer, Stronghold for ps2, Stronghold for ps3, Stronghold for XBox, Stronghold for XBox 360, بازی جنگ های صلیبی, خرید بازی جنگ های صلیبی, دانلود بازی جنگ های صلیبی, دانلود رایگان بازی جنگ های صلیبی, خرید گیم جنگ های صلیبی, بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر, بازی جنگ های صلیبی برای Pc, بازی جنگ های صلیبی برای ایکس باکس, بازی جنگ های صلیبی برای XBox, بازی جنگ های صلیبی برای XBox 360, بازی جنگ های صلیبی برای Ps1, بازی جنگ های صلیبی برای Ps2, بازی جنگ های صلیبی برای پلی استیشن, بازی جنگ های صلیبی برای Ps3, بازی جنگ های صلیبی برای همه کنسولها, جنگ های صلیبی برای پلی استیشن, جنگ های صلیبی برای کامپیوتر, جنگ های صلیبی برای Pc, جنگ های صلیبی for pc, جنگ های صلیبی for computer, جنگ های صلیبی for ps2, جنگ های صلیبی for ps3, جنگ های صلیبی for XBox, جنگ های صلیبی for XBox 360
برچسب ها: بازی Stronghold خرید بازی Stronghold دانلود بازی Stronghold دانلود رایگان بازی Stronghold خرید گیم Stronghold بازی Stronghold برای کامپیوتر بازی Stronghold برای Pc بازی Stronghold برای ایکس باکس بازی Stronghold برای XBox بازی Stronghold برای XBox 360 بازی Stronghold برای Ps1 بازی Stronghold برای Ps2 بازی Stronghold برای پلی استیشن بازی Stronghold برای Ps3 بازی Stronghold برای همه کنسولها Stronghold برای پلی استیشن Stronghold برای کامپیوتر Stronghold برای Pc Stronghold for pc Stronghold for computer Stronghold for ps2 Stronghold for ps3 Stronghold for XBox Stronghold for XBox 360 بازی جنگ های صلیبی خرید بازی جنگ های صلیبی دانلود بازی جنگ های صلیبی دانلود رایگان بازی جنگ های صلیبی خرید گیم جنگ های صلیبی بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر بازی جنگ های صلیبی برای Pc بازی جنگ های صلیبی برای ایکس باکس بازی جنگ های صلیبی برای XBox بازی جنگ های صلیبی برای XBox 360 بازی جنگ های صلیبی برای Ps1 بازی جنگ های صلیبی برای Ps2 بازی جنگ های صلیبی برای پلی استیشن بازی جنگ های صلیبی برای Ps3 بازی جنگ های صلیبی برای همه کنسولها جنگ های صلیبی برای پلی استیشن جنگ های صلیبی برای کامپیوتر جنگ های صلیبی برای Pc جنگ های صلیبی for pc جنگ های صلیبی for computer جنگ های صلیبی for ps2 جنگ های صلیبی for ps3 جنگ های صلیبی for XBox جنگ های صلیبی for XBox 360
.
محصولات مرتبط

فروش مجموعه بازیهای Max Payne مخصوص کامپیوتر. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 4 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش مجموعه بازیهای Stronghold مخصوص کامپیوتر. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 3 DVD
قيمت : 42500 تومان
توضيحات بيشتر
یکی از بهترین و زیبا ترین بازیهای شبیه ساز پرواز است که توسط یک تیم تحقیقانی برای پلتفرمهای مختلف نظیر اندروید، iOS و...
تعداد : 4 DVD
قيمت : 42600 تومان
توضيحات بيشتر
بهترين كالكشن گيم و نوع جدیدی از بازی های زیبای دختـــرانه. شامل بازی های شاد و سرگرم کننده برای دختر دلبتندتان.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
نوع جدیدی از بازی های قدیمی "سگا". برای اولین بار در ایران. تمام بازی های سگا را کامل بر روی کامپیوتر انجام دهید.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
مجموعه بازی فوتبال فقط در یک Dvd. دوستداران بازی های کامپیوتری و فوتبال ، میتونن تفریح رو توی خونه داشته باشن!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
مجموعه بازی های موتور سواری بسیار جذاب و هیجان انگیز. سرعت و تفریح را در پشت کامپیوتر تجربه کنید...!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
این بازی از داستانی زیبا و حماسی و شخصیت ها و قهرمانان برتر بهره مند است و زمان بازی مربوط به قرون وسطی میباشد.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
مجموعه ای از ۶۵ بازی معمایی و پازلی. بازی هایی که با وجود حجم کم و طراحی به ظاهر ساده مدتها شما را مشغول میکند.
تعداد : 2 CD
قيمت : 35450 تومان
توضيحات بيشتر
صدها بازی از بهترین بازیهای سرگرم کننده و جذاب و در عین حال بجهت فکری بودنشان به تقویت حافظه کمک شایانی میکند.
تعداد : 1 CD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
مجموعه سرگرم کننده برای کوکان متشکل از 6 بازی کارتونی زیبا و پرهیجان رایانه ای به صورت کاملا فارسی و دوبله شده!
تعداد : 1 CD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
بازیهایی که در این دسته قرار گرفته بازیهایی هستند که در آنها کاربر باید با برنامه ریزی و نگاه به آینده فعالیت خود را مدیریت کند!
تعداد : 2 CD
قيمت : 35450 تومان
توضيحات بيشتر
این مجموعه شامل انواع بازی های زیبای بيليارد میباشد، كه ميتوانيد بخشی از اوقات فراغت خود را با آن پر كنيد.
تعداد : 1 CD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
مجموعه بازيهای سگا ، ميکرو ، سوپرنينتندو: شامل 1068 بازي سگا SEGA - شامل 1423 بازي ميکرو Micro و سوپر نينتندو.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29600 تومان
توضيحات بيشتر
اگر شما از آن افرادي هستيد كه علاقه فراوان به بازي هاي جنگي و اكشن داريد ؛ خريد اين محصول را به شما پيشنهاد مي كنم.
تعداد : 2 CD
قيمت : 35450 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: